Silan Logo Silan Suprême

Насолоджуватися неперевершено м’якою білизною та одночасно піклуватися про навколишнє середовище – це можливо? Звісно! Ми поділимося кількома простими порадами, які допоможуть вам прати та зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище.

Правильне дозування

Для того щоб виміряти потрібну кількість кондиціонера, варто враховувати кілька аспектів: кількість кондиціонера залежить від бажаного ступеня м'якості та інтенсивності аромату, а також обсягу білизни та розміру вашої пральної машини. Поради, викладені нижче, допоможуть вам виміряти правильну кількість кондиціонера, що також зменшує вплив на навколишнє природнє середовище.

 • Враховуйте рекомендації щодо дозування, що містяться на упаковці кондиціонера: на кожному продукті Silan є рекомендації щодо дозування. Вони поділені відповідно до бажаного ступеня м’якості та інтенсивності аромату.
 • Обсяг білизни та розмір машини: Дозування на упаковці базується на типовому завантаженні пральної машини від 4 до 5 кг. Якщо у вас є машина з більшим барабаном, понад 5,5 кг, на наших продуктах Silan вказано відповідні дозування для великих машин.

Як економити електроенергію

Близько 80% використаної енергії та сліду СО2 обумовлені саме фазою використання пральних порошків, тобто фактичним процесом прання вдома. В основному це пов'язано з електроенергією, необхідною для нагрівання води в пральній машині. Ми також рекомендуємо завантажувати пральну машину якомога повніше, щоб уникнути зайвих циклів прання з недостатнім завантаженням.

Як економити воду

Завантажування пральної машини якомога повніше допомагає економити не тільки електроенергію, але й воду.

Розрахуйте свій вуглецевий слід

Знайдіть хвилинку, щоб скористатися калькулятором вуглецевого сліду, який розроблено компанією Henkel та Інститутом Вупперталь (Німеччина), щоб з'ясувати, як ваш особистий вибір способу життя впливає на ваш вуглецевий слід. Усі надані дані є анонімними.

https://www.henkel.com/sustainability/initiatives-and-partnerships/footprint-calculator

 • Наша відповідальність
  Наша місія
  Ми в повному обсязі підтримуємо зобов'язання за Паризькою угодою ООН про зміну клімату. Тому ми плануємо набути статусу компанії, безпечної для клімату до 2040 року і зробити вагомий внесок у захист клімату.
 • Упаковка
  Головне – екологічність
  Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наша упаковка була функціональна та підлягала переробці, без засмічування навколишнього середовища
 • Виробництво
  Транспорт та логістика компанії Henkel
  Різке збільшення СО2 в атмосфері призводить до потепління на планеті та є основною причиною зміни клімату.