Silan Logo Silan Suprême

Silan постійно працює над зменшенням свого вуглецевого сліду по всьому своєму ланцюжку створення продукції, що є ефективним для стратегії сталого розвитку компанії Henkel.

Різке збільшення СО2 в атмосфері призводить до потепління на планеті та є основною причиною глобальної зміни клімату. Якщо не адаптувати спосіб життя та економічні стратегії у всьому світі, середня глобальна температура може значно зрости вже до кінця цього століття – із серйозними наслідками.

Наша стратегія сталого розвитку

Silan постійно працює над зменшенням свого вуглецевого сліду протягом всього ланцюжку створення, що є ефективним для стратегії сталого розвитку компанії Henkel.

На корпоративному рівні, компанія Henkel зосереджується на ефективному використанні ресурсів, зменшенні енергоспоживання під час своїх загальних процесів та обмеженні викидів парникових газів. Крім того, компанія Henkel зобов'язалася набути статусу компанії, безпечної для клімату до 2040 року. Детальна інформація про стратегію та цілі охорони клімату Henkel доступна за посиланням:

https://www.henkel.com/sustainability/positions/climate-positive

Посилання

Стратегія/Фактор 3: https://www.henkel.com/sustainability/strategy

Звіт про сталий розвиток: https://www.henkel.com/sustainability/sustainability-report

Безпечність для клімату: https://www.henkel.com/sustainability/climate-positive

Амбасадори: https://www.henkel.com/sustainability/initiatives-and-partnerships/sustainability-ambassador-program

Пальмова олія: https://www.henkel.com/sustainability/positions/palmoil

Цілі сталого розвитку: https://www.henkel.com/sustainability/positions/sustainable-development-goals

Корпоративна соціальна відповідальність: https://www.henkel.com/sustainability/corporate-citizenship

Суспільно-благодійна діяльність: https://www.henkel.com/spotlight/features/social-engagement

 • Наша відповідальність
  Наша місія
  Ми в повному обсязі підтримуємо зобов'язання за Паризькою угодою ООН про зміну клімату. Тому ми плануємо набути статусу компанії, безпечної для клімату до 2040 року і зробити вагомий внесок у захист клімату.
 • Ваш внесок
  Станьте частиною руху
  Близько 80% використаної енергії та сліди СО2 обумовлені саме фазою використання пральних засобів, тобто фактичним процесом прання вдома.
 • Склад
  Що всередині?
  Ми в Silan постійно працюємо, щоб ви та ваша родина користувалися найкращими та найсучаснішими технологіями і отримували м'яку білизну із довготривалим ароматом.