Silan Logo Silan Suprême

Мити та прибирати більш свідомо – не складно. Ми покажемо вам, як це зробити.

Хартія екологічного прибирання A.I.S.E.

Компанія Henkel – піонер у розробці дружніх до навколишнього середовища миючих засобів і перша компанія, яка у 2005 році підписала «Хартію екологічного миття та прибирання A.I.S.E.». Компанії, які приєднуються до цієї ініціативи Міжнародної асоціації миючих засобів і продуктів для догляду, зобов'язуються постійно вдосконалювати свої процеси та щорічно звітувати про економічний, екологічний та соціальний прогрес, досягнутий щодо визначених ключових показників.

Дерматологічно перевірено

Не містить: консерванти

Інгредієнти природнього походження: ефірні олії у всіх віддушках

Інгредієнти природнього походження: бальзам копайби (розслаблювальна олія в лінійці продукції Silan Aromatherapy)

Нещодавні дослідження підтверджують, що кондиціонер для білизни Silan розгладжує поверхню тканин, що є важливим для чутливої шкіри, оскільки ніжна тканина значно менше викликає подразнення шкіри. В багатьох
випадках, стан шкіри можна покращити, використовуючи кондиціонер для білизни. Для чутливої шкіри рекомендується використовувати Silan Skin Sensitive, оскільки цей продукт особливо корисний для догляду за шкірою.

Заощаджуйте електроенергію разом із Silan

Використання кондиціонера Silan під час останнього циклу полоскання призводить до більшого виділення води з білизни під час сушіння в машині. Тканини містять менше залишків води. Як наслідок, час, необхідний для роботи сушильної машини, значно скорочується, що також економить електроенергію. Використання Silan полегшує прасування, оскільки м'яка білизна стає більш гладкою після висихання. Час, необхідний для прасування, також значно скорочується, що також економить електроенергію.

 • Ваш внесок
  Станьте частиною руху
  Близько 80% використаної енергії та сліди СО2 обумовлені саме фазою використання пральних порошків, тобто фактичним процесом прання вдома.
 • Подорож виробництвом
  Транспорт та логістика компанії Henkel
  Різке збільшення СО2 в атмосфері призводить до потепління на планеті та є основною причиною зміни клімату.
 • Упаковка
  Головне – екологічність
  Ми докладаємо всіх зусиль, щоб упаковка була функціональною та придатною для вторинної переробки.