Silan Logo Silan Suprême

Аромати

Для чого вони?

Для надання приємного аромату продукції та білизні використовується спеціальна суміш інгредієнтів.

Для чого вони використовуються?

Серед кількох тисяч різних парфумерних компонентів, що використовуються для створення приємних і довготривалих ароматів, деякі можуть викликати алергічні реакції, і тому вони обов'язково вказуються на упаковках косметичних продуктів, а також миючих засобів та засобів для прибирання. Ми також чітко вказуємо їх на етикетках Silan. Це дозволяє людям з алергіями уникати придбання  продукції з певними речовинами .

Як ми використовуємо аромати?

В ароматизаторів, які ми використовуємо, різна швидкість випаровування, що гарантує поступове вивільнення аромату – для довготривалого запаху білизни. Крім того, деякі спеціально розроблені формули ароматів також борються з неприємними запахами, що особливо важливо для спортивного одягу. Наші продукти серії для чутливої шкіри не містять жодного ароматизатора, які повинні бути вказані на етикетці.

 • Наша відповідальність
  Наша місія
  Ми в повному обсязі підтримуємо зобов'язання за Паризькою угодою ООН про зміну клімату. Тому ми плануємо набути статусу компанії, безпечної для клімату до 2040 року і зробити вагомий внесок у захист клімату.
 • Ваш внесок
  Станьте частиною руху
  Близько 80% використаної енергії та сліди СО2 обумовлені саме фазою використання пральних засобів, тобто фактичним процесом прання вдома.
 • Подорож виробництвом
  Різке збільшення СО2 в атмосфері призводить до потепління на планеті та є основною причиною зміни клімату.