Silan Logo Silan Suprême

Пом'якшувальна речовина

Для чого це?


Пом'якшувальна речовина у формулі Silan називається естеркват. Естерквати використовуються для створення відчуття м’якості та ніжності на дотик. Це пом'якшувальний інгредієнт на основі жирних кислот із зарядом катіона.

Варто знати

Естерквати використовуються для створення відчуття м’якості та ніжності на дотик. Завдяки поверхневому ефекту, прасування вимагає менше зусиль, отже, стає простішим. Інші додаткові переваги: антистатичний ефект та зміцнення волокон, що призводить до покращеної стійкості тканин до розриву. Раніше естерквати недостатньо біологічно розкладалися на відміну від сучасної молекули, що підлягає повному розкладанню.

Як ми використовуємо пом'якшувальні речовини?

Всі інгредієнти, які ми використовуємо, пройшли оцінку споживчої та екологічної безпеки. Частка жирної кислоти молекули естерквату може бути різного походження. Джерелом можуть бути тварини або рослини. Багато хімічних процесів в основному необхідні для отримання інгредієнтів з різної сировини. Ми не виробляємо більшість наших інгредієнтів, а купуємо їх у відповідних виробників.

 • Наша відповідальність
  Наша місія
  Ми в повному обсязі підтримуємо зобов'язання за Паризькою угодою ООН про зміну клімату. Тому ми плануємо набути статусу компанії, безпечної для клімату до 2040 року і зробити вагомий внесок у захист клімату.
 • Ваш внесок
  Станьте частиною руху
  Близько 80% використаної енергії та сліди СО2 обумовлені саме фазою використання пральних засобів, тобто фактичним процесом прання вдома.
 • Подорож виробництвом
  Транспорт та логістика компанії Henkel
  Різке збільшення СО2 в атмосфері призводить до потепління на планеті та є основною причиною зміни клімату.