Silan Logo Silan Suprême

Наша упаковка: Пляшка: 100% перероблений пластик • знімна етикетка-рукав

Стратегія упаковки компанії Henkel

В процесі розробки нашої упаковки, ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви могли безпечно використовувати нашу продукцію, одночасно зменшуючи відповідний вплив на навколишнє середовище та кількість відходів.

Наші фахівці з упаковки постійно працюють над мінімізацією використання матеріалів, особливо матеріалів, для яких створені державні системи переробки. Оскільки ми стежимо за нашою продукцією протягом усього її життєвого циклу, ми також приділяємо увагу питанням утилізації або переробки пакувальних матеріалів. Наша мета – досягнення циклічної економіки для пластику, як це вже давно існує для паперу, наприклад.    

Ми плануємо, що до 2025 року 100 відсотків нашої упаковки буде можливо переробити або повторно використовувати. Крім того, ми прагнемо збільшити частку переробленого пластику в нашій упаковці.

Детальна інформація про зобов'язання Henkel за посиланням: https://www.henkel.com/sustainability/positions/packaging

Стійкий розвиток – важливе питання для компанії Henkel. Ми стежимо за нашою продукцією протягом усього її життєвого циклу: від сировини до утилізації або переробки пакувальних матеріалів. З метою зменшення відходів, наші розробники постійно працюють над упаковкою, де використовується якомога менше матеріалів, особливо матеріали, для яких існують державні системи переробки. Наші пляшки для продукції Silan виготовлені зі 100% переробленого пластику із знімною етикеткою-рукавом.

Придатність для переробки та перероблені матеріали

Пляшки для наших кондиціонерів для білизни завжди виготовляються з пластику без домішок. Крім того, багато з пляшок нашої торгової марки Silan виготовляються із 100% переробленого матеріалу. Для них створено знімну етикетку-рукав. Перевагою цієї тонкої етикетки є те, що вона закриває пляшку, яка може набувати від жовтого до сіруватого кольору внаслідок великого вмісту перероблених матеріалів. Етикетку також можна нанести так, що саму пляшку не потрібно робити кольоровою, отже, її дуже легко переробляти. Коли вміст пляшки закінчується, просто зніміть етикетку, щоб пляшку можна було переробити, тобто викинути у смітник із жовтою позначкою. Щоб полегшити цей процес, сама етикетка перфорована – на неї нанесено логотип товару із «блискавкою».

Придатність наших пляшок Silan* для переробки сертифікована Інститутом cycloss-HTP.
http://cyclos-htp.de/home/ueber-das-institut/

Примітка: *без етикетки-рукава

Наша упаковка

Наші плани щодо упаковки: на 100% придатна до переробки зі знімною етикеткою-рукавом. Ми рухаємся у напрямку до циклічної економіки, створюючи більш високотехнологічну упаковку на користь людей і планети.

 • Упаковка наших споживчих товарів виконує багато різних і важливих функцій.
 • У циклічній економіці, споживання ресурсів можна зменшити, якщо матеріали як можна довше залишаються в циклах економіки.
 • Наша місія полягає у включенні матеріалів зі стійких джерел та використанні високотехнологічного дизайну, щоб закрити цикл.

Наші цілі на майбутнє

Ми прагнемо, щоб до 2025 року 100% нашої упаковки було придатно для переробки, багаторазового використання або компостування, а також плануємо використання 35% переробленого пластику для всієї пластикової упаковки наших косметичних товарів, засобів для прання та прибирання в Європі. Ми віримо, що прогрес у сфері сталого розвитку щодо упаковки можливий лише тоді, коли компанії всіх етапів ланцюжка створення упаковки працюватимуть спільно для стимулювання інновацій щодо упаковки та вдосконалення інфраструктури переробки, що забезпечує циклічну економіку.

Наприклад, у 2017 році, компанія Henkel уклала партнерство з «Plastic Bank», соціальним підприємством, метою якого є зменшення кількості пластику в океані та допомога незабезпеченим.

Детально: https://www.henkel.com/sustainability/positions/packaging#Tab-805236_3

 • Наша відповідальність
  Наша місія
  Ми в повному обсязі підтримуємо зобов'язання за Паризькою угодою ООН про зміну клімату. Тому ми плануємо набути статусу компанії, безпечної для клімату до 2040 року і зробити вагомий внесок у захист атмосфери.
 • Ваш внесок
  Станьте частиною руху
  Близько 80% використаної енергії та сліди СО2 обумовлені саме фазою використання пральних засобів, тобто фактичним процесом прання вдома.
 • Склад
  Що всередині?
  Ми в Silan постійно працюємо, щоб ви та ваша родина користувалися найкращими та найсучаснішими технологіями та отримували м'яку білизну із довготривалим ароматом.