Silan Logo Silan Suprême
Пориньте в історію бренда Silan Із 1968 року
1968

Ми перемагаємо жорсткість

Це було перше рекламне повідомлення, з яким бренд Silan вийшов на ринок. У той час навіть свіжовипрана білизна звичайно була жорсткою на дотик, але бренд Silan запропонував споживачам ефективне рішення цієї проблеми – новий кондиціонер для білизни.

1970

Яскравий аромат і Пом’якшення тканини

Люди швидко довідалися, що завдяки кондиціонерам Silan білизна стає неймовірно м'якою. Однак бренд Silan зміг піти ще далі. Озброївшись девізом «Кращі аромати світу», ми запропонували споживачам нові переваги: тепер з нашими кондиціонерами білизна після прання здобувала не тільки особливу м'якість, але й приємний солодкуватий аромат.

1980

Свіжість квітучих лугів

Прийшов час інновацій. Ми запустили у виробництво кондиціонери, які полегшують просушування білизни і мають нові аромати. Змінився не тільки склад продуктів бренда Silan, але й їхній зовнішній вигляд, що стало поштовхом до нових досягнень.

1990

Відчуття свіжості й комфорту

До початку дев'яностих років за кондиціонерами Silan остаточно закріпилася репутація продуктів для всієї родини, що надавали одягу і білизні тонкий аромат, створюючи відчуття свіжості й комфорту. У цей час наш асортимент був доповнений новими продуктами з екзотичними ароматами.

2000

Почуттєва пригода

У перші роки нового століття ми ретельно вивчили смаки жінок і підготували для них приємний сюрприз, доповнивши класичні варіанти кондиціонеру Silan новими хвилюючими ароматами серії Silan Ароматерапія. Ці кондиціонери отримали унікальну формулу на основі ефірних масел, що була створена за участі провідних парфумерів. Це допомогло додати бренду Silan особливого шарму і чарівності.

Нині

Світ ароматів

Silan – це "щось особливе для мене та моєї білизни". Дозвольте запросити вас у дивовижний світ ароматів Silan. Відчувайте довготривалий аромат протягом 100 днів* із кондиціонерами для білизни Silan!

*При дотриманні рекомендованого дозування. До 100 днів зберігання білизни в шафі. Ефект Капсул.