Silan Logo Silan Suprême

Питання і відповіді

Які переваги мають кондиціонери Silan?

Захист і пом'якшення тканини

Через часте прання як натуральні, так і синтетичні тканини можуть втрачати колір, первісну м'якість та міцність. Активні компоненти кондиціонерів Silan проникають у волокна тканини, захищають і розгладжують їх, а також надають їм особливої гнучкості. При цьому підтримується як структура тканини, так і її колір. Білизна після прання з кондиціонером Silan служить довше, зберігаючи свій первісний насичений колір. Ще одна перевага – після прання білизна стає неймовірно м'якою і приємною на дотик.

Антистатичні властивості

Синтетичні тканини часто накопичують статичний заряд під час просушування в пральній або сушильній машині. Із цієї причини наелектризована тканина, немов магніт, притягує до себе частки бруду. Кондиціонер Silan запобігає накопиченню статичного заряду під час просушування білизни, у результаті чого перешкоджає потраплянню бруду на волокна тканини. Таким чином, синтетичні вироби довше залишаються чистими.

Полегшене прасування

Прасувати білизну стає набагато легше, оскільки після застосування кондиціонеру волокна тканини вже є розгладженими. Тканина менше мнеться, а складки є не настільки глибокими. Деякі текстильні вироби взагалі не потребують прасування.

Швидке сушіння білизни

Ваша білизна сохне набагато швидше: якщо додати кондиціонер Silan під час останнього циклу полоскання, то в процесі віджимання білизна втрачає більше вологи. У волокнах тканини затримується менша кількість води, тому білизна сохне швидше.

Які компоненти входять до складу кондиціонеру для білизни?

Наш кондиціонер для білизни складається з катіонних поверхнево-активних речовин, що піддаються біологічному розкладу (вони також називаються естеркватами). Завдяки цим речовинам тканина стає м'якою і здобуває витонченого аромату. Крім того, до складу кондиціонерів входять барвники. Із міркувань безпеки до продуктів із фруктовим запахом ми додаємо гіркі на смак речовини, щоб зменшити ймовірність проковтування кондиціонеру дитиною.

Чи дійсно речі, випрані із застосуванням кондиціонеру, довше сохнуть?

Якщо Ви додали занадто мало кондиціонеру  Silan, він не зможе забезпечити оптимальні результати. Якщо ж було використано занадто багато кондиціонеру, особливо під час прання махрових виробів, то поглинаюча здатність тканини може знизитися. Тому ми радимо під час кожного прання дотримуватися рекомендацій щодо дозування кондиціонеру.

Що відбудеться, якщо я використаю занадто мало або занадто багато кондиціонеру Silan?

Якщо доза кондиціонеру Silan занадто мала, він не зможе проявити свої позитивні властивості повною мірою. Якщо ж додати занадто багато кондиціонеру Silan, особливо під час прання рушників, то поглинаюча здатність тканини може знизитися. Тому ми радимо під час кожного прання дотримуватися рекомендацій щодо дозування кондиціонеру.

Чи можна застосовувати кондиціонер для всіх типів тканини – навіть для «дихаючої» тканини, наприклад Gore-Tex?

Кондиціонер не слід використовувати під час прання виробів із тканини зі спеціальною «дихаючою» мембраною (Gore-Tex, SympaTex) або з функціонального мікроволокна. Кондиціонер може вплинути на характеристики мембрани. Якщо ж Ви помилково випрали виріб із такої тканини з використанням кондиціонеру, не хвилюйтеся: наступне прання без кондиціонеру поверне йому первісні властивості.

Чи є тканини, із якими не рекомендується використовувати кондиціонер?

Кондиціонер не слід використовувати під час прання виробів із тканини зі спеціальною «дихаючою» мембраною (Gore-Tex, SympaTex) або з функціонального мікроволокна. Кондиціонер може вплинути на характеристики мембрани.

Чи забруднюють кондиціонери для білизни довкілля?

До початку 90-х років основним компонентом кондиціонерів для білизни була катіонна поверхнево-активна речовина – дистеаріловий хлористий диметиламоній (DSDMAC). Ця речовина погано піддавалася біологічному розкладу, тому ми активно шукали їй заміну. Рішенням цієї проблеми стали речовини, відомі як естерквати (EQ). Із того часу вже протягом багатьох років до складу кондиціонерів Silan входять поверхнево-активні речовини, що піддаються швидкому (а головне – повному) біологічному розкладу.

Чи не краще відмовитися від використання кондиціонерів Silan для збереження довкілля?

Якщо завершальний етап прання проходить із використанням кондиціонеру Silan, то в процесі віджимання білизна втрачає більше вологи. У волокнах тканини затримується менша кількість води. Це означає, що для просушування білизни в сушильній машині буде необхідно набагато менше часу, що економить електроенергію.
Крім того, застосування кондиціонеру Silan істотно полегшує прасування, оскільки волокна обробленої ним тканини вже є розгладженими після висушування. Витрачаючи на прасування менше часу, Ви також економите електроенергію.
Однак використання кондиціонеру Silan не тільки допомагає економити електроенергію. Його компоненти також піддаються біологічному розкладу (докладніше про це читайте вище у відповіді на питання «Чи забруднюють кондиціонери для білизни довкілля?»). Тому критичні заяви початку 90-х років, що кондиціонери для білизни шкодять довкіллю, вже не мають підстав.

Чи можу я використовувати кондиціонер для білизни, якщо в мене дуже чутлива шкіра?

Як довели нещодавні дослідження, використання кондиціонерів Silan є повністю безпечним для людей із чутливою шкірою. Активні компоненти кондиціонеру Silan розгладжують поверхню волокон тканини, роблячи її більш м'якою. Для чутливої шкіри ця властивість є вирішальною, оскільки контакт із м'якою тканиною зменшує ризик подразнення. У багатьох випадках саме завдяки використанню кондиціонеру для білизни вдається поліпшити загальний стан шкіри.
Якщо у Вас чутлива шкіра, ми рекомендуємо використовувати кондиціонери Silan Sensіtіve, завдяки яким білизна стає особливо м'якою на дотик.

Які переваги кондиціонерів, призначених для білизни людей із чутливою шкірою?

Як правило, кондиціонер зміцнює і згладжує волокна тканини, роблячи їх більш м'якими. Ця властивість є сприятливою для чутливої шкіри. Якщо ж Ви хочете забезпечити додатковий захист для своєї шкіри, ми рекомендуємо скористатися кондиціонерами Silan Sensіtіve. Продукти цієї серії містять спеціально підібрані інгредієнти, які не призводять до подразнення навіть дуже чутливої шкіри, у тому числі й шкіри дитини. Ці кондиціонери можуть застосовуватися для прання дитячої білизни, оскільки їхні гіпоалергенні властивості були перевірені й підтверджені дерматологічними експертизами.

Чи можу я використовувати кондиціонер для прання дитячої білизни?

Як правило, кондиціонер зміцнює і згладжує волокна тканини, роблячи їх більш м'якими. Ця властивість є сприятливою для чутливої шкіри, оскільки контакт із м'якою тканиною зменшує ризик подразнення.
Для дитячої білизни ми рекомендуємо використовувати кондиціонери Silan Sensіtіve. Продукти цієї серії містять спеціально підібрані інгредієнти, які не призводять до подразнення навіть чутливої шкіри.